Cinsel Ürün Bilgileri


Yeni Başlayanlar İçin Anal Seks Oyuncakları Rehberi

Yeni Başlayanlar İçin Anal Seks Oyuncakları Rehberi Anal oyun (seks) bir zamanlar tabu bir konuydu, ancak orada bulunmuş ve cinsel repertuarlarına hoş bir katkı olduğunu söyleyen birçok kadın. Anüs veya eşek harika bir dengeleyicidir ve daha önce 'oraya geri dönmemiş olanlar için anal oyun korkutucu görünebilir.
views: 114 read more ⟶

Mastürbasyonun Bilmeniz Gereken 15 Sağlık Bilgisi

Mastürbasyon konusu hassas bir konu olabilir. Son derece sıradan bir uygulama olsa da - Planlı Ebeveynlik , erkeklerin yüzde 70'inin ve kadınların yüzde 50'sinin düzenli olarak mastürbasyon yaptığını tahmin ediyor - birçok insan, kendini beğenmeyi utanç verici bir olay olarak çerçeveleyen damgaları ve tabuları tutmaya devam ediyor.

views: 231 read more ⟶

Cinsel Sağlık Sizinle Başlar

Söz konusu olduğunda, kendinizle ilgili hissetme şeklinizin seks hayatınız üzerinde büyük bir etkisi vardır. Bu, vücudunuzdan cinsiyet kimliğinize, ilişkileriniz veya işiniz hakkında ne hissettiğinize kadar her şeyi içerir. Tıpkı düzenli egzersiz yapıp dişlerinizi fırçaladığınız gibi cinsel sağlık da düzenli dikkatle korunabilen bir şeydir. 
views: 67 read more ⟶

Kendinize zarar vermeden daha büyük bir penise sahip olmak

Büyüklüğün önemli olmadığını” duymaya devam edersiniz, ancak bu genellikle endişelenmesi gerekmeyen insanlar tarafından söylenir. “Çok küçük” olduğu için reddedilen adama ne dersiniz? O adamsanız, muhtemelen bir veya iki inç kazanmak için her türlü seçeneğe baktınız - ameliyat, traksiyon cihazları, haplar, kremler ve daha fazlası. 

views: 80 read more ⟶

Orgazm Olduğunda Vücudunuza Ne Olur?

Orgazm olduğunuzu varsayarsak - ve umarız vardır - nasıl hissettirdiğini bilirsiniz. Ve kesinlikle deneyimlediğiniz bazı şeyler var. Boşalma, kas kasılmaları ve insanların her türlü şekilde tanımladığı duyumlar. Ama bilimsel ve biyolojik düzeyde, orgazm sırasında gerçekte ne olur? Öğrenmek için birkaç uzmandan bunu bize açıklamasını istedik.
views: 546 read more ⟶

Daha Büyük, Daha İyi Klitoral Orgazm için 5 İpucu

Eğer klit orgazm olmadan önce en çok sevgi ve dikkat gerektiren nokta ise, yalnız değilsin. Klitoral stimülasyon ile kendinizi kurtarabileceğiniz tüm yolları bulmak çok eğlenceli olabilir - tek başına veya bir ortakla. Kendinize daha fazla cinsel zevk vermek için - bir vibratörle ve onsuz - deneyebileceğiniz ipuçlarımız var .
views: 818 read more ⟶

En Derin Cinsel Fantezilerinizi Keşfetme Konusunda Uzman Önerileri

Düşünmeyi bırakamayacağınız cinsel bir fanteziniz var mı? Mastürbasyon eğlenceli yakıt? En sevdiğiniz seks oyuncağı çıkardığınızda düşündüğünüz şey mi? Siz onu eşinizle birlikte keşfedeceğinizi düşünüyor musunuz? Çok fazla insan için sonuncunun cevabı “Muhtemelen hayır” dır. İyi cinsel eğitim eksikliği ve reddedilme korkusu sayesinde, çoğumuz nasıl fanteziyi alıp gerçeğe dönüştüreceğini bilmiyoruz. Bu yüzden uzmanlara yöneldik. İşte söyledikleri.
views: 580 read more ⟶
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)