Blog


Kendinize zarar vermeden daha büyük bir penise sahip olmak

Büyüklüğün önemli olmadığını” duymaya devam edersiniz, ancak bu genellikle endişelenmesi gerekmeyen insanlar tarafından söylenir. “Çok küçük” olduğu için reddedilen adama ne dersiniz? O adamsanız, muhtemelen bir veya iki inç kazanmak için her türlü seçeneğe baktınız - ameliyat, traksiyon cihazları, haplar, kremler ve daha fazlası. 

views: 70 read more ⟶

Orgazm Olduğunda Vücudunuza Ne Olur?

Orgazm olduğunuzu varsayarsak - ve umarız vardır - nasıl hissettirdiğini bilirsiniz. Ve kesinlikle deneyimlediğiniz bazı şeyler var. Boşalma, kas kasılmaları ve insanların her türlü şekilde tanımladığı duyumlar. Ama bilimsel ve biyolojik düzeyde, orgazm sırasında gerçekte ne olur? Öğrenmek için birkaç uzmandan bunu bize açıklamasını istedik.

views: 23 read more ⟶

Daha Büyük, Daha İyi Klitoral Orgazm için 5 İpucu

Eğer klit orgazm olmadan önce en çok sevgi ve dikkat gerektiren nokta ise, yalnız değilsin. Klitoral stimülasyon ile kendinizi kurtarabileceğiniz tüm yolları bulmak çok eğlenceli olabilir - tek başına veya bir ortakla. Kendinize daha fazla cinsel zevk vermek için - bir vibratörle ve onsuz - deneyebileceğiniz ipuçlarımız var .
views: 80 read more ⟶

En Derin Cinsel Fantezilerinizi Keşfetme Konusunda Uzman Önerileri

Düşünmeyi bırakamayacağınız cinsel bir fanteziniz var mı? Mastürbasyon eğlenceli yakıt? En sevdiğiniz seks oyuncağı çıkardığınızda düşündüğünüz şey mi? Siz onu eşinizle birlikte keşfedeceğinizi düşünüyor musunuz? Çok fazla insan için sonuncunun cevabı “Muhtemelen hayır” dır. İyi cinsel eğitim eksikliği ve reddedilme korkusu sayesinde, çoğumuz nasıl fanteziyi alıp gerçeğe dönüştüreceğini bilmiyoruz. Bu yüzden uzmanlara yöneldik. İşte söyledikleri.
views: 53 read more ⟶
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)